Dieta online

Dieta online

Jak zamówić dietę online?

Dieta online – w tej zakładce możesz zamówić plan dietetyczny bez wychodzenia z domu.
Wypełniając formularz nie śpiesz się, zastanów się nad produktami, których nie lubisz i nie chcesz aby znalazły się w Twoim planie dietetycznym. W pytaniach opisowych postaraj się jak najdokładniej przedstawić swój rytm dnia, opisz swoje porcje śniadaniowe, obiadowe.
Na podstawie wywiadu żywieniowego zostanie przygotowany jadłospis więc postaraj się opisać w nim jak najwięcej,  tak żebym poznała Twoje nawyki żywieniowe.
Warunkiem złożenia zamówienia na dietę jest wypełnienie formularza na stronie oraz dokonanie płatności poprzez system dotpay lub poprzez przelew tradycyjny:
Anna Chmielewska Jańczak dietetyk Lublin
tytuł przelewu: imię i nazwisko, dieta online
numer konta mBank 55 1140 2004 0000 3102 7577 6435
Czas oczekiwania na dietę to 3 dni robocze od otrzymania wpłaty.
Koszt diety online to 99zł. Układam 7-dniowe plany żywieniowe, które możesz powtarzać przez miesiąc lub co tydzień zamawiać nową urozmaiconą dietę online.
Opracowując dietę online bazuję na łatwo dostępnych produktach.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce pytania i odpowiedzi.

dieta online Hashimoto, dieta online niski indeks glikemiczny , dieta online insulinooporność , dieta online cukrzyca typ II, dieta Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) dieta online endometrioza, dieta przygotowanie do zajścia w ciążę, dieta przy problemie z zajściem w ciążę, dieta niepłodność

Powiązane artykuły
Choroba Hashimoto
Nowy wpis niebawem