Moja inspiracja

 

Praca dietetyka jest moją pasją i czerpię z niej ogromną satysfakcję. Od 2012 zmieniam nawyki żywieniowe mieszkańców Lubelszczyzny i współpracuję z największymi placówkami medycznymi w województwie lubelskim. Od 2015 roku jestem prezesem stowarzyszenia „STOP OTYŁOŚCI”.

Jako dietetyk zajmuję się zarówno odchudzaniem jak i profesjonalnym doradztwem żywieniowym w zakresie chorób metabolicznych. Prowadzę dietoterapię w przypadku cukrzycy typu II, insulinooporności, PCOS (Zespół policystycznych jajników), choroby Hashimoto, niedoczynności i nadczynności tarczycy, nadciśnieniu tętniczym, alergiach pokarmowych oraz innych jednostkach chorobowych.

Często stan pacjenta poprawia się na tyle, że możliwe jest zmniejszenie dawkowania leków przez lekarza prowadzącego. Pozostaję w ścisłej współpracy z lekarzem internistą, endokrynologiem oraz diabetologiem. Medycyna i dietetyka rozwijają się bardzo dynamicznie dlatego na bieżąco podnoszę swoje kwalifikację. Swoją pracę opieram na aktualnej, sprawdzonej wiedzy medycznej. Jestem członkiem polskiego stowarzyszenia dietetyków.

Dietę oraz czas trwania kuracji ustalam indywidualnie z pacjentem. Zapewniam regularne wizyty kontrolne i wsparcie między spotkaniami (kontakt mailowy, telefoniczny).

Moje wykształcenie

 

Tytuł magistra na Wydziale Nauk o Żywieniu i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego, specjalność Dietetyka w żywieniu.

Ukończone liczne kursy i szkolenia specjalistyczne.


opinie:
 

Bardzo profesjonalna porada. Menu świetnie dobrane i bardzo smaczne 🙂 Efekt przewyższający oczekiwania 🙂 Zdecydowanie polecam.

 

Pani Ania to świetny specjalista, dieta którą dostałam jest smaczna i łatwa w przygotowaniu, a przede wszystkim działa!!! W 4 miesiące 15 kg mniej, Polecam wszystkim.

 

Wspaniała osoba, super dieta. Smaczna, urozmaicona. Nigdy nie byłam głodna. Bez żadnego problemu ubyło 14 kg. Bardzo dziękuję Pani Aniu.

czytaj więcej