Często zadawane pytania

Czy masa produktów w diecie podana jest przed ugotowaniem czy po ugotowaniu?
Masa produktów podana jest przed obróbką termiczną, chyba że jest to wyraźnie określone np. soczewica gotowana.
Ile czasu zajmie mi odchudzanie?
Dla zdrowej osoby prawidłowy spadek masy ciała to 0,8-1,0 kg na tydzień. Wyniki odchudzania zależą od stopnia aktywności fizycznej, zaangażowania i przestrzegania diety oraz stanu zdrowia pacjenta.
Jak wygląda pierwsza wizyta w gabinecie?
Wizyta trwa 30 minut, w tym czasie przeprowadzam wywiad żywieniowy, pytam o preferencje żywieniowe, poznaję nawyki, przeprowadzam pomiar składu ciała i ustalam plan postępowania dietetycznego. Ustalam 7-dniowe plany żywieniowe, które należy stosować przez 4 tygodnie. Ze względu na bieżące zobowiązania plan opracowuje i przesyłam na maila po tygodniu od wizyty. Po tym czasie spotykamy się na wizycie kontrolnej i na podstawie osiągniętych wyników przygotowuję nowe propozycje żywieniowe na kolejny miesiąc. Pomiędzy wizytami kontrolnymi pozostajemy w kontakcie mailowym oraz telefonicznym.
Czy jest możliwość konsultacji zdalnej?
Tak. Tutaj dostępny jest formularz zamówienia diety online. Na podstawie Państwa odpowiedzi przygotowuje indywidualnie dopasowany plan żywieniowy. Za dietę online można w wygodny i bezpieczny sposób zapłacić przelewem lub kartą – DotPay/PayPal.
Jaki jest koszt pierwszej wizyty w gabinecie?
Koszt pierwszej wizyty 80zł + 7-dniowy plan żywieniowy 70 zł.
Chciałbym zbadać zawartość tkanki tłuszczowej, gdzie mam się zapisać?
Badanie składu masy ciała przeprowadzam w CM Luxmed ul. Królewska 11. Badanie trwa kilka sekund i jest bezbolesne 🙂 Jedynymi przeciwwskazaniami do badania jest wszczepiony rozrusznik serca lub ciąża.